فرز تنگستن کارباید مخصوص فرزکاری سرسیلندر

فرز تنگستن کارباید

جهت انجام جوشکاری آرگون سرسیلندر انواع خودرو از آنجایی که احتمالا خودرو واشر سوزانده و یا به هر دلیلی سطح آن کثیف است بایستی ابتدا کف سرسیلندر را کاملا تمیز نمود که این کار ابتدا بوسیله فرچه سیمی انجام میشود و پس از مشخص شدن کامل آب خوردگی های کف سرسیلندر لازم است که این آب خوردگی ها بوسیله فرز مناسب کاملا تمیز شود و کاملا به آلمینیوم تمیز برسد تا بتوان آن قسمت ها را توسط دستگاه آرگون یا تیگ، جوشکاری کرد، از آنجایی که اگر سطحی که قرار است با آرگون جوشکاری شود کثیف باشد هم امکان جوشکاری راحت نمیباشد و همچنین روی سطح سرسیلندر بعد از کف تراشی مشاهده میشود که موک (سوراخ) ایجاد شده است.

مشخص است با هر نوع فرز معمولی موجود در بازار امکان انجام این کار به صورت سریع و راحت وجود ندارد و لازم است که از فرز تنگستن کارباید مخصوص این کار استفاده شود تا بتوان با این نوع فرز سریع و راحت محل جوشکاری را تمیز نمود. تصاویر این فرز مخصوص در زیر مشخص است و یک نمونه از انجام فرزکاری روی سرسیلندر نیز در انتهای مطلب نیز موجود میباشد.


در صورت نیاز به این فرز با ما تماس بگیرید.


 

فرز تنگستن کارباید
فرز تنگستن کارباید

2 thoughts on “فرز تنگستن کارباید مخصوص فرزکاری سرسیلندر

  1. سلام سیلندر پژو میخوام جوش بدم ترک بر می داره جوشکاری دقیق توضیح مختصری بدی ممنون میشم با تشکر مخترع سیستم هوشمند جلو گیری از سوختن واشر سر سیلندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *